Digitālā mārketinga pakalpojumi.
Kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?
Iepazīstaties ar digitālās mārketinga pakalpojumiem, ko mēs piedāvājam mūsu klientiem.
Sociālo mediju platformu pārvaldība.
Sociālo mediju platformu pārvaldība ietveras - publikāciju publicēšana ar interesantu tekstu, storiju veidošana, komunikācija ar klientiem (pēc vajadzības) caur Instagram un Facebook messenger.
Sociālo mediju platformās ietilpst Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn, Draugiem.lv un citas. Atkarībā no klienta velmēm, mēs pielāgojam sociālo mediju pārvaldību, apvienojot to, lai visos sociālos medijos iznāktu viens saturs.
Reklāmu veidošana Facebook Ads un Google Ads.
Reklāmu veidošana ir nozīmīgs solis uzņēmumam - mūsdienu sociālajos medijos var sasniegt visas iespējamās mērķauditorijas.
Atkarībā no klienta velmēm, veidojam Facebook Ads (t.i. Instagram un Facebook) sponsorētās reklāmas, un izvietojam uzņēmuma atslēgvārdiem atbilstošās reklāmas Google Ads platformā.
TikTok un cita video satura veidošana.
Mūsdienās TikTok un cits video saturs, kā piemēram, Instagram Reels, ir ideāls veids kā uzrunāt dažādas mērķauditorijas.
Mēs piedāvājam mūsu klientiem veidot TikTok un citu video saturu, iefilmējot vajadzīgos video kadrus un samontējot tos. Mūsdienās ar video saturu ir svarīgi nokļūt atpazīstamībā un tam ir nepieciešams ilgs un liels darbs.
E-pasta mārketings.
E-pasta mārketings ir veids, kā piesaistīt atpakaļ esošos klientus, veidojot tiešo komunikāciju ar viņiem.
Mēs piedāvājam E-pasta mārketinga platformas un dažādu e-pasta kampaņu pārskati un izveidi. Ja uzņēmumam vēl nav savas e-pasta kampaņas platformas, mēs to izveidosim, lai uzsāktu vākt E-pasta adreses.
Kādēļ Jums vajadzētu mūsu pakalpojumus?
Mēs strādājām mūsu klientiem un vērtējam Jūs ļoti augstu. Mūs izvelās, jo mēs pieejam mūsu darbam ļoti profesionāli.
 • -1-
  Atvieglot Jums darbu
  Mēs specializējamies grafisko publikāciju izveidē un sociālo mediju pārvaldībā, kas atvieglo Jums vai Jūsu mārketigna komandai darbu. Kamēr Jūs fokusējaties uz uzņēmuma darbu, mēs fokusēsimies uz mazām lietām - apsveikumi svētkos, interesanta satura izveide un Facebook, Google un citu mārketinga veidu izveide.
 • -2-
  Rezultātos balstīta sistēma
  Mārketings ir sarežģīts, tādēļ mēs vēlamies to atvieglot Jums. Mūsu komanda strādās, lai izveidotu precīzu plānu, kā piedāvāt Jums augstākos rezultātus Google Ads, E-pasta mārketingā un drukāto materiālu izstrādē.
 • -3-
  Atbalsta konsultācijas pilnīgi bez maksas
  Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt sasniegumus Jūsu uzņēmumam, tādēļ mūsu komanda piedāvā konsultācijas, kurās liekam kopā idejas - kā attīstīt Jūsu produkta mārketingu un nodrošināt rezultātus.
Digitālā mārketinga pakalpojumu plāns.
1
Digitālā mārketinga plāna abonēšana
Jūs abonējat vienu no zemāk pieejamiem mārketinga plāniem un ievadat nepieciešamo informāciju.
Apskatīt piedāvājumu
2
Personalizētā piedāvājuma izstrāde.
(2 - 5 darba dienas)
Pēc abonēšanas 2 darba dienās ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists. Viņš uzklausīs Jūsu idejas un mēs izstrādāsim Jums detalizētu plānu digitālajam mārketingam.
3
Plāna apstiprināšana un sākšana darboties
(1 darba diena)
Pēc koncepta apstiprināšanas, mēs uzsākam sadarbību. Pirmajos divos mēnešos tiks izstrādāta nepieciešamais papildaprīkojums un izveidots saturs.
4
Personalizētā piedāvājuma optimizēšana.
Pildot personalizēto piedāvājumu, mēs optimizēsim to ar Jūsu idejām un skatījumiem. Mēs vēlamies izstrādāt labāko piedāvājumu, lai Jūsu uzņēmums sasniedz virsotnes sociālo mediju un digitālā mārketinga jomā.
Papildus piedāvājam - drukāto materiālu dizaina izveidi, printēšanu un izvietošanu.
Mēs piedāvājam dažādu drukāro materiālu dizaina izveidi un printēšanu , kā piemēram, brošūras, vizītkartes, katalogi, sūtāmi materiāli (c.pastu), flaijeri un baneri, pildspalvas, u.tml. lietas. Piedāvājam arī materiālu izvietošanu un nogādāšanu.
Digitālā mārketinga pakalpojumu izmaksas
Iepazīsties ar digitālā mārketinga izmaksām. Šīs ir bāzes izmaksas, ja tiks veidotas papildus lietas personīgajos plānos, tad tas tiks pievienots nākamajam rēķinam.
Apskati mūsu klientu digitālā mārketinga apskatu.
Apskati izveidotās publikācijas, Facebook reklāmas un citas lietas mūsu Portfolio.
Atstājiet kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies!
Lai precīzāk varētu noteikt Jūsu vēlmes un iespējas, izveidosim piedāvājumu un sazināsimies ar Jums, lai saprastu nākamos soļus!
Made on
Tilda