Par mums.
Cilvēki.
Misija.
Horizonts.
Horizon Studio mērķis ir apvienot tehnoloģijas un mārketingu - piedāvājot jaunus pakalpojumus uzņēmējiem, biedrību un projektu vadītājiem.
Horizon Studio ir digitālā mārketinga aģentūra, kura piedāvā vairākus pakalpojumus, kā publisko un korporatīvo pasākumu rīkošana, digitālā mārketinga veidošana uzņēmumiem, dažādu drukāto materiālu mārketinga dizaina izstrāde un drukāšana, mārketinga aktivitāšu veikšana un mājaslapu veidošana uzņēmumiem, biedrībām un citiem projektiem.
Mūsu vērtības.
 • -1-
  Kvalitāte.
  Mūsu visgalvenākā vērtība ir mārketinga kvalitāte - mēs vēlamies izzināt katru mūsu klientu, lai spētu tam dot viskvalitatīvāko rezultātu.
 • -2-
  Atbalstīt darītājus - cilvēkus.
  Mēs vēlamies atbalstīt cilvēkus, kas veido uzņēmumus - galvenos darītājus. Mūsu vērtība ir mūsu cilvēki un to mēs vēlamies parādīt arī mārketingā.
 • -3-
  Radošums.
  Galvenais katra klienta mārketingā ir radoša pieeja dažādiem jautājumiem. Mēs vēlamies izcelt radošumu starp cilvēkiem un uzņēmumu darbiniekiem un vadītājiem.
Pievienojies darītājiem jau šodien!
Uzzini vairāk par mūsu pieejamiem pakalpojumiem - digitālajā mārketinga un mājaslapu veidošanas jomā, kā arī iepazīsties ar mūsu esošajiem klientiem.
Made on
Tilda